SENCOR SPV 7950M4

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2143757/sencor-spv-7950m4.jpg

    0

Cestujete často autem nebo je před vámi dlouhá cesta na dovolenou a při situaci kdy je venku špatné počasí nevíte zda zvolit knihu nebo se podívat na dobrý film a nebo děti zlobí?  Řešením je malý cestovní DVD přehrávač Sencor SPV 7950M4 design Hello Kitty. Disponuje otočným 23 cm velkým LCD displejem s podsvícením a »

Recenze SENCOR SPV 7950M4

Laura - hezký vzhled - jednoduchost ovládní - zvládne i 2leté dítě (odzkoušeno), - vysoké rozlišení displeje - v této cenové hladině je to plus, - hlučnější chod přehrávače, - hlasitost max. 20, což je opravdu nedostačující (zatím nevyzkoušeno v autě, ale pravděpodobně bude možno sledovat film jen za pomocí sluchátek, jinak z filmu moc neuslyšíte); samotný hlučný chod přehrávače přebije některé tišší scény filmu, - občas nenačte nové nepoškrábané originální DVD (někdy až na 3. pokus), - pokud je DVD slabě poškrábané, tak to mechanika nezvládne přečíst buďto vůbec, anebo se film seká (přitom u jiných přehrávačů DVD funguje).

Ája Výborná věc pro rodiče - dítě se zabaví kdekoli, a pokud si dá do uší sluchátka, nemusíme poslouchat vtíravou hudbu a pitomé dialogy z pohádek :-). Sluchátka jsou krásná, stylová. Celkem jednoduché ovládání, které se dítě snadno naučí. Snad trochu problematičtější ladění TV kanálů - malá anténka toho moc nechytne.

+ Přidat hodnocení