SENCOR SPV 7910T

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1794784/sencor-spv-7910t.jpg

    0

Přenosný DVD přehrávač Sencor SPV 7910T je kvalitní a profesionální přehrávač na cesty. Specifikace přenosného DVD přehrávače Sencor SPV 7910T: LCD TFT displej s úhlopříčkou 23 cm (9") a LED podsvícením  Komfortní otáčecí displej  Přehrává DivX, XviD, DVD, DVD+/-R/RW, SVCD, CD-DA, CD-R/RW,MP3, JPEG  Integrovaný »

Recenze SENCOR SPV 7910T

OTAKÁREK JSEM SPOKOLEN JSEM SPOKOJEN,AŽ NA TO ŽE NEJDE NA DÁLKOVÉM OVLADAČI OVLÁDAT HLASITOST,TAK NEVÍM ČÍM TO JE.JINAK DODRÝ. ŠTĚRBA

Adderek Skutečně parádní poměr cena:výkon. Televizní příjem je i s malinkou anténkou dostačující a celkově si nelze na nic podstatného stěžovat. U přístroje jsou přiložena i sluchátka a všechny možné kabely. Očekával jsem od zařízení za takovou cenu podstatně méně. Kloub displeje je poměrně tvrdý a budí dojem, že se při větším tahu vylomí z těla zařízení. Ovšem je to jen dojem. Tlačítka na přístroji jsou dost tvrdá a při stisknutí otravně cvakají. Přehrávač neumí všechny formáty (např. DivX3, DivX6), ale toto lze u tohoto typu přístroje očekávat. Holt to není stolní přehrávač, který i v nejlevnějším modelu umí skoro vše. Hlasitost se nastavuje zboku kolečkem a tudíž nelze hlasitost nastavit pomocí dálkového ovládání. USB flash disk lze připojit pouze s formátem FAT32 (neumí NTFS, FAT64 či linuxové formáty).

lukynm70 dobrá kvalita obrazu,tichý,postačující výdrž,celkově solidní provedení možná pevnější provedení závěsného pouzdra

Martina spokojenost s větší obrazovkou a ostatní funkce jsou v pořádku. slabá funkce antény

petanka Velká obrazovka dobrý obraz,skvělý zvuk.Skvělý výrobek za příjatelnou cenu.Doporučují.Chytne se o dobře signal tv takže naprosto užasné doporučují. Na ovladaní nejde hlasitost což mě mrzí,a když se přepína program ručně na dvd cvaka to docela nahlas .

+ Přidat hodnocení více...