SENCOR SPV 7768TD

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1794788/sencor-spv-7768td.jpg

    0

Přenosný přehrávač Sencor SPV 7768DUAL bude skvělou volbou pro vaše cesty s autem nebo jako alternativní přítel při trávení času v pokoji při špatném počasí. Tento přehrávač je vybavený s dvojicí displejů, a přehrává disky DVD, DVD+/-R/RW, SVCD, CD-R/RW. Podporuje řadu formátů a kodeků - DivX, XviD, MP3 a další. Mimo »

Recenze SENCOR SPV 7768TD

Jirka K DVD přehrávač SENCOR SPV 7768TD jsem koupil před dlouhou cestou autem. Po hledání na internetu jsem se rozhodl pro tento typ a nákup u DATARTu.Cena byla příznivá, a vyzvednutí na prodejně rychlé.Spokojen jsem s kompletní dodávkou, včetně napáječe do auta a 220V,rovněž přibalená sluchátka. Výhoda je že se dá sledovat TV program.Rovněž velmi dobré je dálkové ovládání.Přehrávač se dá používat i samostatně pro jednu osobu. Rychlá je montáž i demontáž v autě, tak aby při parkování nelákal zloděje. Možná by byla lepší větší úhlopříčka, ale přehrávač by byl méně přenosný.

jarda chybí funkce HOLD,absence tlačítka STOP na přehrávači (pouze na dálkovém ovládání)

Petra s ničím slabá anténa, návod úplně na nic (překládal to asi jen google)

gerejsek Ergonomicky lepší než dražší model/y, žádný zbytečný rámeček navíc, celkem slušný obraz, zatím přehrává vše (divX a podobné). Příjem na přibalenou stolní anténu průměrný. Ovládání jednoduché. co jsem od zboží očekával, to splnilo, žádné mínusy

+ Přidat hodnocení