Samsung BD H8900

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2918630/samsung-bd-h8900.jpg

    0

Kapacita pevného disku (GB): 1000 TV tuner: DVB-C; DVB-T Přehrávaná média: CD-R; CD-RW; DVD+R; DVD+RW; DVD-R; DVD-RW HDMI výstup: 1 LAN (Ethernet): ANO Dálkové ovládání: ANO Provedení výrobku: černá barva Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 2.600 Výška (cm): 5.50 Šířka (cm): 43.00 Hloubka (cm): 28.20 Rozměry »

Recenze Samsung BD H8900

Olga konektivita přes anynet se Samsung chybí dvb-t2; při nahrávání z GUIDE komplikované prodloužení času ukončení záznamu

Jan Veškerá instalace proběhla bez závad, po připojení k wifi máme z obyčejné TV smatr TV. Hlavně přehrává AVCHD z naší kamery, ostatní foto a video jak z flešky, tak z DVD- perfektní obraz. Ovladač funguje i na Samsung TV.

Pavel Dobré řešení kombinace blue-ray přehrávače s možností záznamu TV programu. Dostatečná kapacita disku s možností dalšího rozšíření. Výhoda dvou tunerů se současnou možností nahrávání ze dvou kanálů. Nastavení přehrávače je celkem jednoduché men v češtině. Připojení přes wifi umožní automatickou aktualizaci softwaru přístroje během prvního zapojení přístroje. Obecně u Samsung mně nevyhovuje obtížnější nastavení pořadí programů.

Honza Snadná instalace, velikost HDD. Přehrává spoustu formátů Při vedení signálu DTV přes SAMSUNG BD-H8900 mi začal obraz "kostičkovat" a zvuk zadrhávat. Musel jsem si pořídit anténní rozdvojku. Prozatím mi nejde sledovat nahrávaný pořad, ale snad na to přijdu.

CyberAlien Díky přepočítávanému obrazu do 1080p je obraz o poznání lépe kvalitnější a ostřejší než na originál FUL HD televizi. Při sledování filmu ve 4k je obraz i zvuk naprosto dokonalý. Velkou výhodou je nahrávání dvou kanálu současně a na třetí se můžete koukat, pokud teda vysílají na jednom multiplexu. Celkově s výrobkem naprostá spokojenost až na drobné technické detaily, viz níže. (1) - Drobátko hlučný zadní ventilátor ale při sledování filmu to moc nevnímáte. (2) - Nevýhodou je lesklý povrch výrobku, věčně utírám prach. Ale jak už jsem výše uvedl, jde jen o drobné detaily, nad kterými se dá zamhouřit oko.

+ Přidat hodnocení více...