Samsung BD H6500

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2923930/samsung-bd-h6500.jpg

    0

Smart Blu-ray 3D přehrávač Samsung BD-H6500 Blu-ray 3D přehrávač Samsung BD-H6500 Vám umožní nejen přehrávání disků Blu-ray s úžasným FullHD 3D videem, ale navíc vytvoří z televizoru Smart TV. Z pohodlí obývacího pokoje tak můžete být neustále on-line a využívat obrovské možnosti zábavy na internetu. »

Recenze Samsung BD H6500

MAREK001 Dokáže přehrát i 3TB externí disky, takže ideal. Pokud vlasníte smartphone od samsungu je to idealni kombinace. Navic k tomu byli 4 filmy zdarma. Horší ovládání pokud budete brouzdat na webu.

Jan Hämerle DODANÉ ZBOŽÍ ZA VYMĚNĚNÝ PANASONIC-NEBYLO ČESKÉ MENU-JE VYNIKAJÍCÍ-ZEJMÉNA OBRAZ.MOC DĚKUJI. VŮBEC NI,JEN SAMÁ SPOKOJENOST.

Jiří přehraje vše co potřebuji, skvělý obraz, jednoduché ovládání za ty peníze skvělý nevím

Lenka - velmi rychlý start přístroje - internet, možnost zobrazit jakoukoliv www stránku (je tam i možnost rodičovské ochrany / kontroly) - možnost snadno doinstalovat další aplikace ze stránek Samsungu (např. pro děti LEGO TV) - snadná instalace síťového připojení (přes WIFI nebo kabel) - ovládání YouTube přes mobil, i když nemáte Samsung mobil - sdílení obsahu (videa, fotky, hudba) z vašeho mobilu, tabletu - k web browseru je vhodné si koupit klávesnici s myší - nepodporuje externí titulky (.srt, .sub,..) u filmů přehrávaných přes DLNA server (z PC) - vyřešila jsem to tak, že si film stáhnu na flash disk a přehraji přes flashku, tady titulky .srt fungují - některé filmy jsou po pár minutách zastaveny funkcí "cinavia" = ochrana zneužití obsahu (nejde se tedy dívat na film, který máte udělaný jako vlastní zálohu originál DVD disku :-) ) - při zastavení filmu (stop) si po chvilce znovuspuštění nepamatuje, kde byl film zastaven (= nedělá si soubory thumbs.db) a film přehrává zase od začátku - můj předchozí DVD přehrávač (LG) si pamatoval poslední přehrávaný film a při příštím spuštění v aplikaci "Multimedia" skočil do stejného adresáře; tento Samsung to neumí a musím se proklikávat zdlouhavou cestou

Petr Kvalita obrazu i zvuku dobrá,jednoduché ovládání a nastavení. Trochu hlučnější mechanika,v zadní HDMI zásuvce špatně drží kabel.

+ Přidat hodnocení více...