Samsung BD-E8300

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1841335/samsung-bd-e8300.jpg

    0

Zvyšte inteligenci svého televizoru! Sledujte nahrané televizní pořady kdekoli a kdykoli chcete Přidejte svému televizoru funkce, pomocí nichž budete moci nahrávat a sledovat digitální obsah, kdy jen budete chtít. Na pevný disk přehrávače Blu-ray můžete ukládat své oblíbené pořady, zatímco jeho dvoujádrový procesor »

Recenze Samsung BD-E8300

londracek Perfektní ovládání, vybavenost, rychlost pohybu v menu i při zpracování pokynů, líbivý design, audio výstupy Trošičku hlučnější ventilátor při větší zátěži

Ioda Bohatá výbava a multimediální možnosti přístroje. Pěkný vzhled, který určitě neurazí a zapadne do většiny obývacích pokojů bez problémů. Rychlé načítání DVD i BD , rychlé spuštění přístroje i z úsporného stand-by režimu. Zatím jsem celkem spokojen, na fórech probírané problémy s přístrojem se mi zatím vyhýbají, verzi firmwaru mám myslím 1011, nechal jsem jí tam i když je již myslím nová verze 1017. Se stávající je zatím přístroj celkem stabilní, tak snad to nezakřiknu a s aktualizací zatím počkám. Starší někdy bývá lepší než novější, protože v těchto věcech zpravidla nové neznamená automaticky lepší. Přístroj mám zatím jen přibližně necelé 3 týdny, takže více hodnotit nelze, více opravdu ukáže až čas. Slabý a nestabilní příjem vestavěného wifi modulu ( na ostatních zařízeních 2 až 3 dílky z 5 a příjem bez větších potíží, Samsung už není schopen se k síti připojit, prostě ji "nevidí" ). Vyřešil jsem pomocí powerline adaptéru - připojení k modemu (kabelem) přes elektrické rozvody v bytě. Ovládač od zařízení je bohatě vybaven, jen rozmístění funkcí je poněkud chaoticky rozložené, více bych zvýraznil určitá důležitá tlačítka - pokud potřebujete něco rychle máte smůlu, orientace je opravdu děsná.

Timutti Bezproblémové připojení na wi-fi, rozšíření o různé aplikace, výborná práce s YouTube. Zatím jsem nenašel problém s přehráváním všemožných formátů videa. Trochu kostrbaté ovládání (zvláště dálkový ovladač by zasloužil trochu chytřejší rozmístění tlačítek), občas přístroj zamrzne tak, že je ho potřeba odpojit od napájení.

+ Přidat hodnocení