PIONEER BDP-440

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1807203/pioneer-bdp-440.jpg

    0

PIONEER BDP-440 je blu-ray přehrávače s možností 3D zobrazení a množstvím dalších multimediálních funkcí, mezi které patří možnost připojit přehrávač k internetové síti, skvělé zvukové vlastnosti a široká možnost dálkového ovládání pomocí iPadu, iPodu či iPhone. Zvuková technologie Sound Retriever Link a Stream »

Recenze PIONEER BDP-440

Honza Dá se říci, že předčil očekávání. Při přímém srovnání s vyšším a dražším modelem Pioneer BDP-LX55 a několikanásobně dražším CD přehrávačem obstál se ctí a určitě stojí za pozornost těm, kteří hledají za rozumný peníz univerzální a poměrně kvalitně zpracovaný přístroj na přehrávání video disků (blu-ray, DVD), ale i s podporou více formátů audio disků (CD, DVD-A, SACD). Obraz testován na blu-ray & DVD BBC "Planet Earth", zvuk pak na CD/SACD/DVD-A a hudbou s vyšším zastoupením reálných hudebních nástrojů a snahou o kvalitní mastering (např. Dead Can Dance, Mark Lanegan, Nick Drake, Loreena McKennitt, Rebecca Pidgeon). Umožňuje i konektivitu s PC a datovými úložišti různého typu (USB, LAN), takže i v tomto ohledu "pohodový" přístroj. Přehrávání flac přímo ze souborového sytému či ISO obrazu netestováno. Právě pro to přehrávání SACD & DVD-A mohly být na čelním panelu tlačítka volby skladeb ("I" a ">>I"), jednoduše se člověk musí smířit s tím, že bez DO to tady nepůjde. Jako zásadní argument proti koupi tohoto přístroje bych to ale neviděl...

richardm3 Rychlost reakce po vlozeni discu, chytrost a pamet.Za tu cenu bezkonkurenční obraz a zvuk Určitě doporučuji. Kdyz nemíříte ovládáním přimo na sensor přehrávače tak ho ani nezapnete.

Pioneer HD MKV Soubory hrají jen v 720p

+ Přidat hodnocení