Philips HMP3000

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1572286/philips-hmp3000.jpg

    0

Přehrávejte na svém televizoru filmy, hudbu a fotografie prostřednictvím karty SD, USB nebo pevného disku Snadno prozkoumejte obrovský svět multimediálního obsahu pomocí přehrávače médií Philips HD. Vychutnejte si videa dokonalé kvality, hudbu a fotografie z internetu nebo z vaší knihovny na PC přímo na vašem »

Recenze Philips HMP3000

MIKAL -Skvělá věc na přehrávání filmů, nestalo se mi že bych žádný film z USB,HDD nepřehrál a to v jakémkoli formátu a v pohodě přehrává 3D filmy!!! -už Vás nebude otravovat nějaké konvertování filmů... -obraz bez škubání a jiných nepříjemných věcí, zvuk taky super. -ovládání lehké,intuitivní... -za tu cenu parádní věc byl jsem překvapen co se skrývá v té malé věcičce. -zatím jsem spokojen

Karlos Přehrává to, co jsem potřeboval. Takže jsem spokojen. Zatím nemohu nic vytknout.

Jack Přístroj funguje beschybně,,jednoduché ovládání malá velikost a naprostá spokojenost s tímto výrobkem. oničem nevím.

Jiří Zapletal Velmi dobrý výrobek,přehraje vše,dálkový ovládač není zbytečně přeplácaný tlačítky,jednoduché zapojení,menu není složité na orientaci.Prostě za tu cenu skvělý přehravač. Méně přípojných míst.

Zdeněk Výborný malý (velikostí) pomocník při přehrávání jakýchkoliv video a audio formátů. Prozatím spokojenost, přehrál vše. Používám externí HDD 1TB disk ve formátu NTFS. Načtení trvá asi 15 sekund

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 96%

(5 recenzí)