Philips DVP3850G

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1541607/philips-dvp3850g.jpg

    0

Užijte si vše - z disku DVD nebo USB s bezdrátovým herním ovladačem a 30 hrami Váš vysněný přehrávač s naprosto přirozeným obrazem a schopností přehrát v podstatě jakýkoli disk! DVD přehrávač Philips vám přináší zážitky z filmů a hudby. Přehrává všechny filmy a hudbu • Přehrává formáty CD, (S)VCD, DVD, DVD+- R/RW, »

Recenze Philips DVP3850G

mirda Velká škála flash disků, se kterými komunikuje(bere i ty pomalejší, které např. satelitní přijímače ne).U mně naprosto splnil očekávání jako přehrávač DivX z USB úložiště.Umí jedním tlačítkem přizpůsobit rozměr obrazu, to je někdy výhoda. Po zapnutí nejdříve testuje, zda je v mechanice DVD a musím počkat, až je stímto hotov. Potom můžu teprve hledat na USB.

iveta spokojena jsem se snadnym prvotnim nastavenim, kdyz mate doma propojovaci kabely, kvalita odpovida cene nevyhovuje mi, ze se da ovladat jenom dalkovym ovladacem, nevyhovuje mi, ze je nutne bez upozorneni predem, kupovat propojovaci kabel DVD s TV, kdyz je na DVD pouze jedna moznost.

Baca Jednoduché ovládání,dobrý obraz. Delší doba načítání.

Lenka s výrobkem jsme velmi spokojeni,skvělé je že přehrává CD, DVD,VCD,DVD,SVCD a podporuje CD, MP3-CD, MP3-DVD, WMA-CD, CD-R/RW, Audio CD Dlouhá doba načtení USB

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 80%

(4 recenze)