Philips BDP5500

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1853880/philips-bdp5500.jpg

    0

Blu-ray 3D a to nejlepší z internetu ve vašem TV Nechte se ohromit technologií Blu-ray 3D a objevte u sebe doma nový rozměr zážitků z filmů. Díky funkci Smart TV Plus si prostřednictvím rychlého vestavěného rozhraní WiFi-n na svém televizoru bezproblémově vychutnáte to nejlepší z internetu. Technologie DivX Plus HD »

Recenze Philips BDP5500

Mikrob Umí skákat po kapitolách v souborech Matroska (mkv) - perfektní !!! Má zadní přípojku pro USB Má zadní přípojku pro analogový stereo výstup audio Umí číst i USB disky NTFS (přestože v návodu uvádí pouze FAT a FAT32), takže může mít videosoubor i delší než 4GB umí přehrávat více zvukových doprovodů z mkv umí titulkové stopy z mkv Neumí automaticky nastavovat poměr obrazu u DVD (16:9 nebo 4:3) neumí titulky z přidaných souborů srt či sub či txt se stejným jménem Pokud je vloženo optické médium, po zapnutí ho začne vždy přehrávat, měl by počkat na povel U některých souborů mkv se při skoku na kapitolu zasekne neumí přehrávat soubory ISO (obrazy DVD a Blu-ray)

Hanz Příjemná cena, mnoho funkcí Přístroj se často seká a nelze jej restartovat, je třeba jej odpojit ze zásuvky. Ani update na nejnovější firmware nepomohl.

vaclav zatím funguje 2D, 3D bez kompplikací, zapojení v pohodě nevím jestli není lehce hlučnější, ale nemám možnost porovnat

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 60%

(3 recenze)