PHILIPS BDP 2980

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1904670/philips-bdp-2980.jpg

    0

Přehrávaná média: BD; BD-R; BD-RE; CD; CD-R; CD-RW; DVD+R; DVD+RW; DVD-R; DVD-RW Přehrávané formáty: GIF; JPG LAN (Ethernet): ANO Dálkové ovládání: ANO Slot pro pam. karty: NE Zažijte trojrozměrný obraz u vás doma Strhující efekty 3D a rozlišení 1080p přehrávače DVD Philips Blu-ray BDP2980 poskytuje kvalitní hloubku »

Recenze PHILIPS BDP 2980

MirekK1 Přístrojem jsem nahradil letitý BR přehrávač SONY. Opravdu jsem nečekal, že za tak nízkou cenu bude obraz a zvuk o tolik stupňů viditelně a slyšitelně lepší. Navíc je přístroj sympatický prťous :-) Na dálkovém ovládači nejsou nijak (tedy ani barvou, tvarem či velikostí) vyznačena důležitá tlačítka. Tlačítko pro vysunutí disku se nachází zcela nesmyslně vedle tlačítka pro pauzu, což vede k občasnému nechtěnému vysunutí disku.

kezarm Splňuje všechny mé požadavky,za málo peněz - hodně muziky,spolehlivě načítá a přehrává veškerá mnou používaná media kdy jiné běžné a laciné značky nefungují. pomalejší načítání a reakce na povely

Nezavdal Ani jsem nečekal, že za tuto cenu přehravač zvládne tolik formátů. Nejde mi prozatím avi z foťáku Casio. Připojení HD VD 2T bez sebemenších problémů. Skvělé je i přehrávání souborů MTS a M2TS. Překvapila mě i kvalita obrazu starších DVD. Za tuto cenu nelze jinak než doporučit. Asi 2x se mi přehravač zasekl a musil jsem ho zprovoznit odpojením od sítě. Zřejmě jsem ho zblbnul rychlým přepínáním dálkového ovladače, protože nečtu návody. Po "zaučení" bez problému.

toopr Za tyto peníze je to nadstandart,Pěkný obraz,Pěkné 3D.Sice jsem to kupoval rodičům,ale víkend jsem s tím prožil.

Tonda spokojenost, přehrává formáty tak, jak jsme při koupi předpokládali

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 91%

(9 recenzí)