LG DVT589H

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1331049/lg-dvt589h.jpg

    0

Přehrávaná média: CD; CD-R; CD-RW; DVD+R; DVD+RW; DVD-R; DVD-RW; USB flash disk Přehrávané formáty: DivX 3; DivX 4; DivX 5; DivX 6; JPEG; JPG; MP3 Dekodér Dolby Digital: NE Ripování na USB/SD/HDD: na USB Nahrávání dig.TV vysílání: NE Timeshift: NE TV tuner: DVB-T Audio D/A převodník [X kHz / bit]: 192 Audio D/A »

Recenze LG DVT589H

Zašek Při propojení s LCD přes HDMI je obraz skutečně skvělý. (Samsung 46´´) Bohatá výbava propojení na zadní stěně. Bohužel při vlastním seřazení Tv programů zůstává u tohoto programu původní číslo, jak byl program naladěn (např: Nova se naladí v pořadí jako č.13, při zařazení na pozici č.4 má neustále č.13). Výsledek seřazení stanic je asi takový: 7, 1, 5, 13, 8, .... Je to vada na "kráse". Škoda. Při propojení s LCD přes HDMI přístroj nedetekuje formát obrazu 4:3, 16:9. Také škoda. Možná je to daň za tu příznivou cenu.

mysaq Za ty peníze celkem fajn přístroj. Televizor vůbec nedetekuje přehrávač při připojení přes HDMI. Ovládání je mírně nepřehledné. EPG použitelné pouze na několik hodin dopředu. Upscaling není příliš použitelný.

martyEF funkce DVB-T je spíše doplňková, ale někomu může stačit, přehrávání DVD je skvělé, ihned se načte žádné zbytečné prodlevy, obraz taky ok, co se týká USB načte mi 4 GB flash s AVI filmy což je pro mě ok, 16 GB flash mi nenačetl možná kvůli NTFS (ale to pouze spekuluji) a nenačetl mi také 2,5 palcový externí disk, myslím že je to hlavně kvůli napájení, 3,5 palcový by to prý mělo brát, protože má externí napájení, ale to nemám ověřeno, celkově jsem spokojen ikdyž výrobek nebyl určen přímo mě, jsem většinou náročnější, ale když už se mi líbí i tento tak to nemůže být špatny :)

Kissman239 Jsem velice spokojen s DVB-T tunerem a USB vstupem. Dobrá věc je nahrávání CD na Flash disc s přímým převodem do Mp3. Naopak orientace na dálkovém ovládání mě moc nenadchla.

Karel Zapojení, dálkovým ovládáním můžeme nyní také vypínat i televizi (LG) EPG - umožní přehled jen asi "2 pořady dopředu" pořadí programů po automatickém naladění lze sice změnit, ale nepodařilo se dosáhnout toho, aby se změna pořadí projevila i v předvolbě tlačítky (1 - program na první pozici atd.)

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 85%

(17 recenzí)