Hyundai PDP 933 SUDVBT

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1606930/hyundai-pdp-933-sudvbt.jpg

    0

Úhlopříčka displeje (palce) ("): 9 Rozlišení displeje (bodů): 640 x 234 Druhý LCD displej: NE TV tuner: DVB-T Dekodér Dolby Digital: ANO Přehrávaná média: CD; CD-R; CD-RW; DVD+R; DVD+RW; DVD-R; DVD-RW; USB flash disk; VCD/SVCD Přehrávané formáty: AVI; DivX 4; DivX 5; DivX 6; JPG; MP3; XviD Slot pro pam. karty: »

Recenze Hyundai PDP 933 SUDVBT

jajulik Přehrávač máme hlavně aby se zabavily děti při cestě autem což splňuje na jedničku. Přehraje všechny možné formáty. Super že jde v autě dobíjet, v balení i taška na připevnění v autě

Jarda Burrý objednaj jsem televizi švagrovi do kamionu a ten je spokojený jako blecha nutno dokoupit anénu je jasné že na tu dodanou nelye chytit skoro nic

marty80 DVD přehrávač jsem koupil, abych si zkrátil dobu pobytu v nemocnici. Jsem s ním spokojený - hlavní je pro mě jednoduché ovládání, super že se můžu dívat na TV, vynikající obraz, dobrý zvuk, zatím přehrál všechny možné formáty stažených filmů. Poměr cena/výkon je výborný.

Zedníková rychlost vyřízení objednávky

Oldřich Naprosto odpovídá poměr cena-výkon.Tam,kde je alespoň průměrný signál,je příjem bez problémů,je ovšem v každém případě třeba koupit jinou anténu. Anténa,kterou výrobce přikládá k výrobku,je naprosto k nepotřebě.

+ Přidat hodnocení více...