ECG DVP 9808

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1520343/ecg-dvp-9808.jpg

    0

Přenosný DVD přehrávač otočný 9" LED, DVD, DVB-T tuner, MP3/ WMA/ CD/ DivX, MPEG4/ JPEG, čtečka karet, USB, AV, brašna, DO. Přenosný DVD přehrávač připomínající svou konstrukcí mini-notebook. Je ideálním společníkem na dovolené, na dlouhé cesty automobilem či pouze jako alternativa kombinace stolního přehrávače + »

Recenze ECG DVP 9808

stařík 1) hezký obraz 2) zatím dlouhá výdrž baterie 1) nelze k televizním programům přiřadit číslo (děje se to pouze automaticky) 2) nepamatuje si to poslední využití, např. sledování televize, a při zapnutí je vždy v režimu přehrávání CD 3) je-li přístroj zapnutý a nevyužívaný, přejde do režimu stand-by, ze kterého jej nelze dostat jinak, než vypnutím a zapnutím

Alena Miková Spokojenost se všemi funkcemi, přehrává vše. V místě mého bydliště nemůžeme sledovat TV na anténku, která je součástí přehrávače. TV hraje na klasickou anténu.

Marcela funkčnost vyhovuje

lumirsko Velká citlivost u DVB-T, rádia, po nastavení kontrastu kvalitní a čitelný obraz. Rozhlasové stanice - citlivost vysoká Dálkové ovládání - na tlačítka se musí více tlačit - nebude dlouhá životnost.Teletext - málo čitelné čísla stránek, hlavně číslice "8" čitelná jako "0". I když je kvalitní signál teletext volenou stránku nenajde, někdy až na 3 pokus. Nemohu najít způsob jak uložit TV stanice podle přání. Špatně zpracovaný český manuál.(byl jsem měsíc v nemocnici a tam jsem se dost "pohrál" s manuálem a nastavením)

Pjoootr Je super, mohu jen doporučit.Přehrává opravdu vše.DVB-T šlape na jedničku-bydlím v Praze v 7mém patře a stačí opravdu jen anténka, která je součástí balení. Dokonce chytnu i více programů(ocko,metropol,atd...),než na TV od LG. Bohužel nevím jak to bude s příjmem dig. signálu třeba na Vysočině,ale jako mínus bych to nedával.Prostě bude zřejmě zapotřebí pořádná anténa:-).Jediné co mi vadí jsou čudlíky na ovládání, to je trošku humpolácky zpracovaný.Jinak good

+ Přidat hodnocení více...