ECG DVD 4550 PVR

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1472930/ecg-dvd-4550-pvr.jpg

    0

Výtečně vybavená kombinace DVD přehrávače a DVB-T rekordéru. Snadný záznam DVB-T vysílání na USB rozhraní, české menu, přehrávání DVD a CD disků, podpora formátu DivX, HDMI konektor pro připojení k nejnovějším televizorům Popis produktu Stolní DVD přehrávač ECG DVD 4550 PVR přehrává DVD±R/RW, CD-R/RW, MP3, WMA, JPG, »

Recenze ECG DVD 4550 PVR

Luboš HK Jednoduchost připojení a instalace Jednoduché ovládání Problém je, že se zastavuje obraz a není možnost set-top-box vypnout. Musí se vypojit ze zásuvky a znovu nastartovat.

x Cena. nemusím mít set top box. kvalita rozlišení

tomas Poměr výkon/cena Zasekává se obraz, problémy s nastavením nahrávání,hlučnější mechanika, pomalé načítání...

markot Výrobek má dva skart vstupy, což umožní propojení s videem, rozumí si i se starším typem televizoru. Má dobře fungující usb vstup. Má kvalitní obraz a jednoduché ovládání. Lze načasovat samovypnutí po např. 3 hodinách. Velmi tichá dvd mechanika s rychlým načítáním disků. Přijatelná cena. Propojení DVD se Set - top boxem. Ve skart vstupech kabely "nedrží", ihned po zapojení se jeden ze vstupů vmáčknul dovnitř, po týdnu samovolně vypadl šroubek (budeme muset reklamovat). Odmítá načítat některé filmy na discích.

sherwood Kvalita obrazu, rychlost odezvy, přehledné české menu Od inzerovaného nahrávání na USB jsem si sliboval více. Bohužel není možné nastavit časové nahrávání, ale lze pouze spustit ručně. Nebo jsem nebyl při hledání této funkce dostatečně trpělivý.

+ Přidat hodnocení více...